בדיקת ראייה אורטופטית

אדם שיש לו ראייה של 20/200 (6/60) או פחות בעין הטובה שלו כשהוא מרכיב עדשות מתקנות נחשב לעיוור. אם הרופא שלך בוחן את העיניים שלך בעדשות שונות, העדשה שמתקנת את הראייה שלך תהיה טובה או טובה יותר מה -20 / 20 או 6/6 שתוארו לעיל.

תוצאות הבדיקה השבירה קובעות את משקפי המרשם שלך או את חוזק עדשות המגע שלך

בדיקה זו מראה את מידת שגיאת השבירה ויכולה למצוא את המשקפיים או עדשת המגע הנכונים. בדיקות חדות ראייה אחרות יכולות לעזור לרופא לברר אם יש לך בעיות המשפיעות על הראייה שלך.

בדיקה זו מודדת את יכולתך לראות מרחוק

בודקת פערים או פגמים בתחום הראייה שלך ומעריכה את יכולתך לראות צבעים שונים. בכל בדיקות העיניים יש עדשות מתקנות, ואתה יכול להרכיב אותן. בדיקות פרימיטריה הן בדיקות שדה ראייה המודדות את שטח הראייה שלך, כולל הראייה הרוחבית וההיקפית שלך. הערכת החדות נעשית באמצעות תרשים קיר סטנדרטי של סנלן הנקרא בזמן שהמטופל עומד 20 מטר משם וכרטיס כיס שתוכנן במיוחד שמוחזק 14 אינץ 'משם. המספר בסוף השורה מציין את חדות החולים בהשוואה לנבדקים רגילים. זו בדיקת ראייה כללית לבעיות ראייה חדשות או ספציפיות. מטופל שלא יכול לקרוא את השורה עשוי להצביע על בעיה גדולה או על תלונה חדשה, ויש לבצע הערכה גסה של מה שהמטופל יכול לראות.

באופן כללי

בדיקת עצב הגולגולת מבוצעת באופן שהבוחן מתבונן בתנועות עיניים בשני הכיוונים. אתה מתבקש לעקוב אחר חפץ שלפניך בעזרת עיפרון, אור מקבע או תמונה קטנה המוחזקת כ-12 עד 16 סנטימטרים מעיניך תוך שמור את ראשך מונמך. בקש מהבוחן לעקוב אחרי האצבע בעיניים, להחזיק את ראשך במיקום ולהשתמש באצבע כדי לעקוב אחר מלבן דמיוני מול המטופל, וודא שאצבעך נעה כך שתוכל לראות את תנועות העין המתאימות. רופא העיניים שלך מתחיל במדידת צורת הקרנית שלך בעזרת מכשיר שנקרא טופוגרף של הקרנית. זהו תהליך ללא כאבים שאורכו כדקה ומייצר מפה מפורטת של פני העין. הבדיקה מודדת גם כמה לחץ נדרש כדי לשטח חלק מהקרנית.

הנה מדריך קצר לבדיקה מיוחדת זו שרופא העיניים שלך מבצע במהלך בדיקת עיניים

כולם נותנים לך טיפה כדי להקהות את העיניים ולחץ אותה כלפי מטה בעזרת כלי שנקרא טונומטר. רופא העיניים שלך משתמש בטונומטר כדי לפוצץ בועות זעירות של אוויר למדידת לחץ העין והתנגדות העין לאוויר. בדיקת המיון, המתבצעת על ידי וטרינר מוסמך ממדינה, מתקיימת בדרך כלל בפרקטיקה וטרינרית או במרפאה מיוחדת ולעתים קרובות מתבצעת בשילוב עם אירוע כמו מופע כלבים.

ניתוח עיניים

המכונה גם ניתוח עיניים, הוא ניתוח בעין המבוצע על ידי רופא עיניים או רופא עיניים אדנקסה. העין היא איבר רגיש הדורש טיפול מירבי והתערבות כירורגית. מנתח עיניים אחראי על בחירת ההליך הכירורגי המתאים לחולה ונוקט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים. רפואת עיניים כוללת תת התמחויות העוסקות במחלות מסוימות ומחלות בחלקים מסוימים של העין. מילת השורש היוונית לרפואת עיניים היא אופטלמוס (אופטלמוס, מחקר עיניים, שיח), [11] [12] ממחקר העיניים.

יש כמה מחלות עיניים אצל כלבים שיש עדויות לגורם גנטי או תורשתי

המכללה האמריקאית לרופאי עיניים וטרינרית מונה עשרה כאלה כ"כישלון אוטומטי ", כלומר, ללא קשר לחשיבות המחלה לראייה, הכלב שנפגע אינו זכאי להסמכת עיניים אלא אם כן קיימות עדויות חזקות לתורשה. חלקים מחומר זה שוחזרו באישור המכללה האמריקאית לרופאי עיניים וטרינריים בפרסום תנאי עיניים שעשויים להיות מוגדרים בכלבים גזעיים, מהדורה 5 (2010) של ACVOLDGCV, (ג) AKV, aka

הכשרה סימולטנית וניסיון מקצועי בצורת שהייה זוטרה במכללה לרפואה או במרפאת עיניים בפיקוח מרצים מנוסים

תואר דוקטור לרפואה, תואר שני בכירורגיה, דיפלומה ברפואת עיניים וכירורגיה, או דיפלומט של המועצה הארצית. בחינת הסמכת העיניים OFA הינה בדיקת סינון המתבצעת על ידי רופאי עיניים וטרינרים מוסמכים.

רופאי עיניים של Southwest Vision

הממוקמים בסנט ג'ורג ', יוטה, הם נותני שירות ראייה וראייה בשירות מלא המטפלים במצבי חירום ועיניים. הרופאים ראיין רוביסון, פול גוך ואריק דרייק מצוות Southwest Vision מחפשים את השירותים האופטומטריים הטובים ביותר האפשריים.

חשוב לדעת כי אורטוקרטולוגיה

היא סוג מיוחד של התאמת עדשות מגע ושלא כל רופאי העיניים המתאימים עדשות מגע יכולים להתאים עדשות Ortho-K. אם התאמה מסוג זה מעניינת אותך, התייעץ עם רופא עיניים המתמחה בהתאמת עדשות אלו. ישנם שני אתרים שימושיים לזיהוי רופאי עיניים המתמחים בהתאמת עדשות: האקדמיה האמריקאית לאורתוקרטסולוגיה והתאחדות ליצרני בקרת קוצר ראייה ועדשות מגע.

רופא העיניים שלך יוכל להעניק לך הנחיות ספציפיות על ידי בחינת עיניך

הוא או היא יכולים לקבוע איזה סוג של עדשות קרנית הם המתאימים ביותר עבורך על ידי בחינת העיניים. אתה אמור להיות מסוגל לראות ביום או יומיים ללא משקפיים או עדשות מגע.

הסטנדרטיזציה של פלטפורמת Ortho Vision (r) מביאה את הכישורים של העובדים שלך לרמה גבוהה ועקבית יותר

סטנדרטיזציה של ראיית אורטו (r), פלטפורמה המאפשרת פיתוח מבחן ראייה איכותי, מביאה את הכישורים של העובדים שלך לרמה הגבוהה והעקבית ביותר. באופן כללי, אורטוקרטולוגיה מואצת (או אורתו-K) היא המדע לשינוי העקמומיות (צורה) של הקרנית כדי לשנות את אופן התרכזות האור ברשתית בחלק האחורי של העין.