יוגה לעיניים

יוגה בעיניים היא טרנד הבריאות האחרון שהגיע לכותרות, וזה לא משנה אם זו יוגה לעיניים או יוגה לבריאות העיניים. יוגה היא סוג של פעילות גופנית המאמנת את העין, המוח וחלקים אחרים בגוף האדם, כמו גם את שרירי הגוף.

יוגה מציעה מנטרות

הדמיות ותרגילים מדיטטיביים המסייעים לגוף ולנפש לחסל אותם בצורה יעילה יותר. יוגה בעיניים מורכבת בעיקר מ -5 תרגילים שלא נמשכים זמן רב והם תרגילי תשומת לב גדולים ושחרור מתח שניתן לעשות בשעות הבוקר והערב במהלך שיחות זום.

תיהני לתרגל תרגילים אלה בחיי היומיום ואתה מוזמן לשתף את תרגילי היוגה המועדפים עליך לבריאות עיניים ובריאות העיניים

מאמר זה דן במה שהמדע אומר על יוגה בעיניים ואילו תרגילי עיניים יכולים לעזור לעיניים שלך לתפקד טוב יותר. הנה רשימה של תרגילי יוגה בעיניים שתוכלו לעשות כדי להפחית את תנועת העיניים, לשמור על שרירי העין חדים ולקדם ראייה טובה יותר. תיהנה לשתף את חמשת תרגילי היוגה הפנים האהובים עליך ולהראות כאן את עיניך העייפות.

תרגיל יוגה פשוט זה נמשך מספר דקות בלבד ויכול להפחית מאמץ בעיניים

לחץ ולספק שינוי נחמד מחיי היומיום הלחוצים. יוגה פנים יכולה גם לסייע במניעת קמטים בצוואר, ואתה יכול לעשות יוגה כדי להילחם בקמטי צוואר בזמן שאתה יושב ליד שולחן העבודה שלך.

עם הזמן הסחרחורת תדעך ואתה תהיה מיומן יותר בתרגילי יוגה בעיניים

ועם הזמן הראייה שלך תשתפר. מגוון רחב יותר של תנועות עיניים מפחית עייפות עיניים ומשפר את היציבה, תשומת הלב, האיזון והבריאות הכללית. יוגה בעיניים יכולה גם להקל על תסמינים של הפרעות הקשורות למומים בשרירי העיניים כמו קוצר ראייה והיפרמטרופיה. כל תרגילי העיניים, כולל יוגה בעיניים, יכולים לעזור בבעיות בריאות העין כמו גודש בעיניים, כאבי עיניים, בעיות ראייה ואפילו מחלות עיניים. אם אינך יוגי או רקדן מן המניין, חפש תרגילי יוגה פשוטים שיעזרו לך להירגע ולחזק את העיניים, פרקי הידיים והאצבעות. כדי לעזור לך להתחיל, להלן שלושת תרגילי היוגה הטובים ביותר שתוכל לעשות בכל מקום. כדי לעשות את תרגיל היוגה הזה, תמצא מקום נוח לשבת ולמצמץ ולמצוא את עצמך יושב זקוף. בסוג זה של יוגה בעיניים, שב זקוף וסובב את העין במעגל, וצייר כמה שיותר. יוגה אינטרנשיונל ממליצה להתמקד בעיניים בעזרת הצוואר והעמוד השדרה.

יוגה

היא כלי רב עוצמה לבריאות הוליסטית, אך אין להשתמש בה כתחליף לטיפול רפואי. גם אם אינך מכין אסאנות במיוחד לעיניך, תרגול היוגה שלך יכול לעזור לחזון שלך באופן כללי. ישנן עדויות לכך שיוגה ותרגילי עיניים יכולים לעזור בתסמינים של יובש כרוני בעיניים. ישנן עדויות לכך שיוגה בעיניים אכן יכולה לתקן מצבים כמו אסטיגמציה, קוצר ראייה ורוחק ראייה, אך אין שום ראיות שתומכות ברעיון שהיא יכולה לתקן מצבים אלה. עם זאת, חלה עלייה קטנה אך משמעותית במספר המחקרים המצביעים על כך שגם יוגה בעיניים וגם תרגילי עיניים יכולים לשפר את איכות הראייה, במיוחד אצל אנשים עם קוצר ראייה וסוכרת.

אך יוגה בעין ותרגילי עיניים לא דווחו כיעילים בשיפור או תיקון מומי עיניים אצל אנשים הסובלים ממחלות עיניים אחרות כמו אסטיגמציה

קוצר ראייה ורוחק ראייה. לסיכום, הייתי אומר כי ביוגה לעיניים יש לבסס גם התפתחות של מבט פנימי מסוים. במקום זאת, יוגה בעיניים היא מה שאתה יכול לעשות כדי לשפר את ניידות העיניים שלך ולעזור לך להתרכז טוב יותר. למעשה, סוגים שונים של יוגה משתמשים בתנוחות עיניים שונות ואפילו בתרגול אחד מיקוד העין שלך ישתנה משיעור לשיעור. אבל תוך כמה דקות אתה רק צריך קצת תרגיל עיניים וחלק טוב של ריכוז וריכוז. יוגה לעיניים היא אחד מתרגילי העיניים הללו שניתן לעשות בכל שעה ביום. אלה כוללים את הכלב הפונה כלפי מטה, את הכלב כלפי מעלה ומגוון תרגילי עיניים אחרים כגון גלגול עיניים. גלגול עיניים הוא שיטה הנקראת דרישטי, המשמשת לבקרת קשב וליישור עמוד השדרה, כפי שלימד סרי ק. פתחבי ג'ויס. אסאנות עיניים יכולות לשפר את שגרות היוגה שלך, על פי האקדמיה האמריקאית לנוירולוגיה, עם יתרונות שבין ראייה משופרת לריכוז מוגבר ותובנה רוחנית.

היתרונות של יוגה לעיניים נובעים מכך שיוגה משפרת באופן קבוע את חוזק מערכת החיסון

מה שמונע בעקיפין מדלקות עיניים כמו דלקת הלחמית להדביק את העיניים. הדרך הטובה ביותר להימנע מבעיות עיניים היא לעזור ליוגה העין שלך לשפר את תפקוד העין. ביצוע 3 תרגילי עיניים אלה ליוגה מוכיח באופן קבוע שאתה מתקדם בשיפור הראייה שלך ובפתרון בעיות ראייה. בנוסף ליוגה רגילה בעיניים, ישנם דברים שתוכלו לעשות כדי להפחית את עומס העיניים.