תוכנה למיקוד ראיה

חברת פיתוח התוכנה JetBrains השיקה רשמית את Smart Vision Lights, מערכת לעיבוד וידאו ותמונה למכשירים ניידים. ה- Videotracker מנתח תמונות ברצף וידיאו על ידי הרכבת מערכת חיישנים עם מצלמה אחת או יותר על גבי פלטפורמה הנשלטת על ידי סרוו בכדי להשאיר את המצלמות מכוונות לעבר אדם או אובייקט מועמד. אורות SmartVision מציעים מגוון רחב של מערכות פוטומטריות, תלת ממדיות ורב-ספקטרליות, כולל עיבוד וידאו, שמע, וידאו ושמע וכן זיהוי תנועה. היא שמחה להכריז על השקת מערכת תאורת ה- LED החכמה שלה וערכת האור המשויכת לה. נורות לד ותוכנה משובצת – עוקבים שיכולים להשתמש במערכות מבוססות לינוקס או חלונות ליישומי וידאו, מעקב או עיבוד תמונה.

ככל שתוכל להוסיף יותר פרטים

כך יהיה קל יותר לפנות לאדם ליישום אסטרטגיית מותג אישית. על ידי קביעת משך הזמן שלוקח לאות המועבר לחזור ליעד המואר על ידי האות, יכול המכ"ם לקבוע איזה סוג רכב הוא. על ידי האזנה לאותות, מפעילי מכ"ם מאומנים יכולים לזהות עצמים הנמצאים במרחק מה מהמטרה המוארת, ואף להבחין בין מטרות ביולוגיות.

ניתן לתכנת מערכות CRM מסורתיות לזהות לידים שמבצעים פעולות בעדיפות גבוהה באתר שלך, כגון הורדת ספר אלקטרוני או קריאה להתייעצות.

מצד שני

מערכת CRM מבוססת AI יכולה לאמץ את כללי ניקוד הלידים שאתה יוצר ואז לנתח אותם על סמך ערכי הציון של הליד, בהשוואה אם הם משתנים ו / או לקוחות, ולקחת זה בחשבון. עם הנתונים הנכונים, הוא יכול לזהות דפוסים בסולם נתוני הפרסום שלך ואז לחזות האם שינוי במסע הפרסום שלך ישפר את הביצועים שלך ב- KPI ספציפי. מכשיר זה משלב תוכנת ניתוח ומעקב עיניים, המאפשר לך לראות כיצד משתמשים מגיבים למודעות שלך על ידי קריאת תגובות עיניים. הכלי מבוסס ה- AI דומה ל- GumGum שמשתמש בטכנולוגיית הדמיה ממוחשבת כדי ללמוד מתמונות וסרטונים באינטרנט ואז עוזר לך למקם מודעות בדיוק במקום בו הצרכנים רואים אותן.

באמצעות Computervision, הטכנולוגיה יכולה להשתמש בנתונים אלה כדי ללמוד עוד על צרכנים ואז לשלוח אותם למפרסמים כדי לעזור לעודד שינוי התנהגותי. אתה יכול ליצור אפשרות לשדרוג חזון כדי להציג מידע ציבורי על צריכת האנרגיה שלך.

מחובר באופן אישי לרובה או לקרבין, כך שתוכלו לראות מה נמצא בקצה השני של הקנה באמצעות תוכנת רכישת יעד מהירה. הראשון הוא לרחף מעל הנשק שנע במשקפיים שלך.

ניו זילנד

היא אחת השותפות בארה"ב המשתמשות בטכנולוגיה של מערכת ניהול החזון המשולב (IMS). אנחנו ממשיכים לצמוח ומקווים שפתרון החזון ייתן לנו גמישות נוספת ויאפשר לנו לעבוד אפילו מהר יותר ", הוא אומר. התוכנה ידידותית למשתמש, כך שהמרכז יכול לעבור מטיסות סינון בכל פעם לבדיקת נוסעים מאות כאשר אנו ממשיכים לצמוח, אני מקווה ומתפלל שפתרון החזון ייתן לי גמישות נוספת ויאפשר לנו לעבוד מהר יותר, מהיר ויעיל יותר מאי פעם. ", היא אומרת בתקווה שתאפשר לי לעבוד אפילו מהר יותר.

ל- Vision RT יש עכשיו צוות הולך וגדל של 60 מהנדסים שחדשניים להמשיך את תפקיד המנהיגות שלנו ב- SGRT ", הוא אומר.

יש לנו חזון

יש לנו אנשים שתומכים בנו כשעוברים מ- תוכנית מקצועית ליישום חזון המותג שלנו. יש לנו את האדם שמשלם לנו ועוזר לנו להשיג את המטרות שלנו, ואנחנו מסוגלים לתמוך באנשים האלה כשהם חורגים מהתוכניות המקצועיות שלנו להשגת חזון המותג. —- – תוכנה זו מספקת בהירות למשווקים מכיוון שכעת אנו יכולים לראות את כל הנתונים במקום אחד ולבצע משימות ביתר קלות. באמצעות מעקב אחר תמונות בקצב פריימים גבוה, ניתן להשתמש ישירות בצינור התמונה להנחיית מגדל הרובוט. אם אתה מתחיל בטעות גדולה, הרובוט שלך לא יוכל להגיע למטרתו. כדי להתגבר על המגבלה הזו, CBP מציע לשותפים פוטנציאליים מערכת מיקוד אוטומטית שמסוגלת לשגר ממש קרוב ולכוון לרובוט. —- – החברה מציעה גם ערכת התחלה התומכת ב- DVS מודול תוכנה, וכן גרסה מואצת של האפליקציה הפועלת על מחשבים נייחים מסחריים, מחשבים ניידים ומחשבים אישיים. השילוב הייחודי של תוכנה משובצת וחומרה חזקה הופך אותו לאידיאלי עבור יישומים הפועלים על שולחן עבודה מסחרי, מחשב נייד או מחשב. מארק אובראיין, סגן נשיא בכיר לשיווק ב- CBP, אמר: "יצרני מכשירים ניידים מחפשים כל הזמן תכונות מובחנות, שרובן מכוונות לאפשר יישומי צילום ומחשב ייחודיים למחשבים. מודולי תוכנה E VS ממחישים בבירור את הערך המוסף של ה- mm3000 עבור יצרני יצרני OEM שיכולים לנצל את צריכת החשמל הנמוכה מטבעו של DSP כדי לשלב יכולות מחשוב וצילום מתקדמות באופן מתוזמן וחסכוני.

כתיבת תגובה